Naprawa zamków Warszawa centrum

naprawiony zamek Warszawa centrum


Naprawiamy zamki

Pogotowie zamkowe w Centrum stanowi zespół doskonale wyszkolonych, najlepszych ślusarzy na rynku. Wciąż doszkalamy swoje umiejętności zawodowe, by móc sprawnie i szybko pomóc Państwu w każdej awaryjnej sytuacji z zamkiem. Naprawa zamków w Centrum to nasza codzienna praca. Prowadzimy także serwis zamków w Centrum. Zawsze służymy radą w jaki sposób należy dbać o zamki, aby bezawaryjnie funkcjonowały przez wiele lat. Naprawianie zamków w Centrum należy do naszych codziennych obowiązków w tej części Warszawy. Prowadzimy serwis Gerda oraz serwis Dierre – doskonałych producentów. Produkty tych marek gwarantują wysoki poziom bezpieczeństwa. Nasza firma zdaje sobie sprawę z tego, iż bezpieczeństwo Klientów jest sprawą najważniejszą. Dlatego wszystkie nasze działania są skupione wokół zapewnienia Klientom bezpieczeństwa i spokojnego życia.
 
Ślusarze z pogotowia zamkowego w Centrum wykonują również awaryjne otwieranie drzwi oraz awaryjne otwieranie mieszkań. Jeśli zajdzie taka konieczność, wykonają awaryjne otwieranie samochodów oraz awaryjne otwieranie aut. Do naszych obowiązków należą także montaż i wymiana zamków oraz naprawa zamków, i ich serwisowanie. W Centrum posiadamy już dużą grupę zadowolonych z naszej pracy Klientów, którzy z pewnością także są Państwa znajomymi. Warto zapytać ich o wykonywane przez nas usługi, z pewnością otrzymamy pozytywną rekomendację.
 

Szkolimy naszą kadrę

Pogotowie zamkowe w Centrum to grupa profesjonalnych ślusarzy, którzy wciąż doszkalają swoje umiejętności zawodowe. Szkolimy zatrudnianych przez nas ślusarzy, dzięki czemu potrafią oni pomóc Państwu w każdej awaryjnej sytuacji z zamkiem. Nasi fachowcy uczestniczą w licznych szkoleniach branżowych, dzięki czemu doskonale orientują się we wszystkich nowinkach technicznych pojawiających się na rynku. Warto skorzystać z naszej wiedzy i doświadczenia.
 

24 h / dobę

Pogotowie ślusarskie pracuje dla Państwa w Centrum 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, także w niedziele i święta. Jesteśmy do Państwa dyspozycji zawsze, gdy konieczna jest pomoc w usunięciu awarii zamka – każdego rodzaju.  Nasz telefon 784-799-733 jest do Państwa dyspozycji przez całą dobę!

Inne usługi świadczone przez Pogotowie Zamkowe Warszawa Centrum

awaryjne otwieranie samochodów
awaryjne otwieranie drzwi, mieszkań
montaż i wymiana zamków
usługi ślusarskie


Usługi wykonuje również w innych dzielnicach Warszawy:


Mokotów
Ursynów
Ochota
Bielany